Meidän porukka

monipuolinen asiantuntijaryhmä

Mikael Rinne - Toimitusjohtaja
Mikael Rinne
ToimitusjohtajaMikael.Rinne@softico.fi
Profiilikuva
Jukka-Pekka Mylläri
Perustaja, Integraatiokonsulttijukka-pekka.myllari@softico.fi
Teknologiajohtaja
Ossi Lerto
Teknologiajohtajaossi.lerto@softico.fi
Profiilikuva
Jan Romppanen
Osakas, Seniorikonsulttijan.romppanen@softico.fi
Profiilikuva
Mika Purmonen
Osakas, Seniorikonsulttimika.purmonen@softico.fi
Profiilikuva
Saska Ylätalo
Konsulttisaska.ylatalo@softico.fi
Sanjiv Rana
Konsulttisanjiv.rana@softico.fi
Profiilikuva
Sara Gilbert
Seniorikonsulttisara.gilbert@softico.fi
Profiilikuva
Joni Koponen
Seniorikonsulttijoni.koponen@softico.fi
Profiilikuva
Samuli Ronkanen
Konsulttisamuli.ronkanen@softico.fi
Profiilikuva
Ulla Jutila
Seniorikonsulttiulla.jutila@softico.fi

Voisitko sinä olla sopiva joukkoomme?

Softicolle mahtuu monenlaista ihmistä, tiiviiseen porukkaan ja meillä on hyvä olla töissä. Hae meille ja pääset toteuttamaan unelmaasi IT-alan hommissa. Jos kiinnostaa niin kurkkaa urapolku -sivulta lisää avoimista paikoista.